ثبت اطلاعات تولیدکنندگان و ارائه دهنگان خدمات – شرکت ها

طرح ثبت اطلاعات تولیدکنندگان و ارائه دهنگان خدمات – شرکت ها

مزایای طرح ثبت اطلاعات در سایت  التجارة ويب

اطلاعات و مدارک مورد نیاز جهت ثبت در سایت التجارة ويب


عرض سلام و خوش آمدگویی خدمت شما بازدید کننده عزیز

احتمالا شما خواننده و بازدیدکننده ی عزیزِ سایت التجارة ويب عضو محترمی از گروه تولیدکنندگان یا ارائه دهندگان خدمات هستید.

از اینکه شما تولید کننده یا صاحبان شرکت های مختلف وقت خود را برای بازدید و خواندن این مطلب در سایت التجارة ويب گذاشته اید بسیار متشکریم.

بدون معطلی به موضوع اصلی می پردازیم تا وقت گرانبهای اهالی اقتصاد ایران را بیش از این هدر ندهیم.


طرح ثبت اطلاعات تولیدکنندگان و ارائه دهنگان خدمات – شرکت ها:

مجموعه ی التجارة ويب در نظر دارد تا اطلاعات و دیتای شرکت های تولیدی و خدماتی با کیفیت ایرانی را در بخش صنایع ایرانی ( الصناعات والمنتجات والشركات الايرانية) این سایت، بارگذاری کند تا به نوبه ی خود گامی کوچک و موثر در معرفی محصولات وکالای با کیفیت ایرانی به زبان عربی ارائه کند.

هدف ما ایجاد فهرست محصولات با کیفیت ایرانی و معرفی کالاها، تولیدکنندگان، شرکت ها و برند های ایرانی می باشد. باید دقت شود که سایت التجارة ويب یک فروشگاه اینترنتی محصولات ایرانی نیست بلکه در تلاش است اطلاعات ، مزایا و نمونه محصولات و خدمات فعالان اقتصادی کشور را به عرصه ی نمایش بگذارد.

از همین رو ما بر آن شدیم تا بتوانیم در گسترش سهم کشورمان از این بازار بزرگ، گامی برداریم.

به همین مناسبت اکنون یک طرح رایگان 5 ماهه را در نظر گرفته ایم تا بتوانیم سهم کوچکی در زمینه ی صادرات محصولات ایرانی و تولید سرمایه برای سرزمین عزیزمان ایران، داشته باشیم.


مزایای طرح ثبت اطلاعات در سایت  التجارة ويب :

در اینجا به مزایای استفاده از طرح سایت التجارة ويب اشاره می نماییم.

صادرات کالا و ارائه خدمات به کشورهای دیگر، دارای سود بسیار بالایی می­باشد، که اولین راه برای معرفی خود و حرکت به سمت صادرات ، ارائه اطلاعات خود به زبان دیگر کشورها است.

از همین رو مزایای طرح سایت التجارة ويب را اینگونه به شمار می آوریم:

  • این طرح به مدت 5 ماه رایگان بوده و هیچ هزینه ی نگهداری و ثبت اطلاعات در سایت التجارة ويب دریافت نمی شود و تنها هزینه ی جزئی جهت ترجمه، سئو کاری محتوا و کاربر سایت دریافت می شود.

  • امکان تصحیح و تغییر اطلاعات يا افزودن هر نوع اطلاعاتی طی این دوره بدون پرداخت هیچ هزینه ای، کاملا رایگان و به صورت نامحدود صورت میپذیرد.

  • علاوه بر ثبت اطلاعات در سایت التجارة ويب ، محصولات و خدمات شما به صورت رایگان در شبکه های مجازی التجارة ويب و گروههایی که در آنها عضو هستیم منتشر می شود .گروهها و صفحاتی که تاجران کشورهای عربی در آن حضور دارند.

  • درصورتی که شما محتوای عربی نداشته اید، اکنون یک محتوای معتبر داشته که با ارسال لینکِ صفحه ی مختص به خودتان می توانید خود را در سایر صفحات و فضای مجازی معرفی کنید.

  • پشتیبانی گروه التجارة ويب و پاسخگویی آنها در زمانی که یک تاجر کالای شما را پسندیده باشد . ما به صورت پیوسته پیام های دریافتی را چک میکنیم و شما دیگر نیاز به یک مترجم مخصوص جهت پاسخگویی به درخواست کننده ی عربی ندارید و مجموعه ی التجارة ويب در کمترین زمان ممکن شما را در جریان رخدادها قرار می دهد.

  • ثبت تمام اطلاعات شما در سایت اعم از آدرس – شماره تلفن – لینک سایت و هر موردی که بازدیدکننده ی عرب زبان را بتواند بطور مستقیم به شما متصل کند.

  • تعداد کشورهای عرب زبان در دنیا 22 کشور می باشد که زبان رسمی آنها عربی است و از سوی دیگر کشورهایی نیز هستند که زبان دومشان زبان عربی می باشد.

 تعداد ساکنان این 22 کشور نزدیک به 400 میلیون نفر می باشد که این کشورها بازار بزرگی را به خود اختصاص داده اند وآنچه مورد توجه است وجود چند کشور عرب زبان در همسایگی ایران می باشد که خود یک فرصت بزرگ برای سرمایه گذاری در بازار این کشورها به شمار می رود.برای مثال، بر اساس آمارهای سازمان خواربار و كشاورزي ملل متحد (فائو) در سال 2021،  تنها در زمینه ی مواد غذایی کشورهای عربی سالیانه 100میلیارد دلار واردات داشته اند و طبق آمار داخلی، ایران به طور میانگین سالانه 10 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی به کشورهای عربی داشته است.

اطلاعات و مدارک مورد نیاز جهت ثبت در سایت التجارة ويب:

1- پنج تصویر با کیفیت از محصولات یا فعالیت ها

2- یک متن شامل اطلاعات، ویژگی ها، سابقه کاری، تعداد قراردادها یا هر موردی که شما جهت معرفی خود و بارگذاری در سایت مد نظر دارید ( متن ارسالی نهایتا در 100 کلمه گنجانده شود)

3- آدرس ، شماره تماس ، لینک سایت یا آدرس صفحات مجازی (ارسال هر گونه اطلاعاتی که مخاطب بتواند با شما ارتباط مستقیم داشته باشد مورد پذیرش واقع می شود )

4- مدارک معتبری که گویای رسمی بودن شرکت و تولیدی باشد ، اعم از شماره ثبت – برچسب سیب سلامت – لوگو – پروانه ساخت و دیگر مجوزهای محصولات یا شرکت ها.

راههای ارتباط ما با شما:

تماس تلفنی با ارسال پیامک صرفا از طریق شماره ی ثبت شده در سایت:

09929250747 

ارسال پیام از طریق برگه ی ارتباط با ما ( اتصل بنا) در زبانه ی بالای صفحه.

ارسال پیام از طریق صفحات مجازی ما.

ارسال ایمیل:

alttejarat@yahoo.com

Instagram
Telegram

در صورت باز نشدن صفحات مجازی از طریق کلیدهای بالا ، می توانید ما را با نام

alttejarat@

در تلگرام و اینستاگرام جستجو کنید.

القائمة
الجودة مع الخبرة والأسعار المعقولة
صناعات التهوية - ماكينات التعبئة - ماكينات تفريخ البيض